دستگاه جوجه کشی 1000 تایی


دستگاه جوجه کشی 1000 تایی

ویژگی های محصول

مدل:A 1008
سیستم کنترل:فوق هوشمند تنظیم دما و رطوبت
جنس بدنه:ساندویچ پنل استیل 304
وزن :68/800 گرم
ارتفاع :245 سانتیمتر
طول:80 سانتیمتر
عرض:72 سانتیمتر 
مصرف انرژی :1100 وات
رنگ:الکترو استاتیک سفید
ظرفیت جوجه کشی:1008 عدد مرغ
گارانتی و خدمات پس از فروش :

یک سال گارانتی طلایی تعویض 

5 سال خدمات پس از فروش

قیمت : 11,400,000 تومان


توضیحات کامل درمورد دستگاه جوجه کشی 1000 تایی

دستگاه جوجه کشی 1000 تایی آذران نطفه

ماشین جوجه کشی 1000 تایی آذران نطفه  یکی از انواع دستگاه های جوجه کشی تولید شده توسط این شرکت می باشد که وظیفه دارد فرایند جوجه کشی را به صورت کاملا مکانیزه انجام دهد. لازم به ذکر است که این دستگاه ها توانایی هچ کردن 1000 عدد تخم نطفه دار را به صورت همزمان دارد. تولید دستگاه های جوجه کشی همزمان با آغاز جنگ جهانی دوم شروع شد، این دستگاه ها در ابتدا ساختاری بسیار ساده و داشتند و همچنین راندمان آن ها نیز بسیار پایین بود ولی رفته رفته با پیشرفت دانش و تکنولوژی، شرکت های تولید کننده ی این ماشین آلات اقدام به ساخت و تولید این دستگاه ها به صورت کاملا مکانیزه کردند. یکی از شرکت های فعال در این زمینه، شرکت آذران نطفه  می باشد که یکی از پیشگامان تولید دستگاه های جوجه کشی در کشور می باشد که با تکیه بر دانش افراد متخصص و خبره توانسته است به یکی از قطب های اصلی تولید دستگاه جوجه کشی در کشور تبدیل شود.

چگونه می توان با استفاده از دستگاه جوجه کشی 1000 تایی آذران نطفه کسب دآمد کنم ؟

فراورده های تولید شده توسط پرندگان از دیرباز یکی از منابع غذایی بشر بوده اند. به همین دلیل پرورش و نگهداری از طیور یکی از صنایعی است که قدمتی به طول تاریخ دارد. صنعت پرورش طیور در ابتدا فقط به منظور تامین نیاز های خانوار ها انجام می گرفت ولی امروزه با افزایش جمعیت و نیاز به استفاده از فراورده های پرندگان، سالن ها و مراکز پرورش طیور بسیار گسترش یافته اند. فرایند تکثیر و ازدیاد گله در بیشتر این مراکز با استفاده از دستگاه های جوجه کشی انجام می شود زیرا این دستگاه ها راندمان بالاتری داشته و به دلیل ساختاری مکانیزه ای که دارند می توانند در آن واحد شرایط را برای تبدیل تعداد زیادی تخم نطفه دار به جوجه تبدیل کنند. شایان ذکر است که خریداران می توانند با خرید این مدل از دستگاه های جوجه کشی آذران نطفه ، شرایط را برای تبدیل 1000 تخم نطفه دار به جوجه فراهم کنند و با پرورش و فروش آن ها به سود بسیاری دست پیدا کند.

شرکت آذران نطفه  برای ساخت دستگاه های جوجه کشی 1000 تایی از بهترین و مرغوب ترین اجزای استفاده کرده است به همین دلیل این دستگاه ها ساختاری بسیار مستحکم و مقاوم داشته و خریدار با خرید آن ها می تواند از هزینه ی های اضافی برای تعمیر و تعویض مکرر قطعات خلاص شود.

ویژگی های یک دستگاه جوجه کشی استاندارد

استفاده از هیتر برای حرارت دهی به تخم های نطفه دار

دارای یک سیستم چرخش طبقات به منظور چرخش پیوسته ی تخم ها

مجهز یک لایه عایق حرارتی به منظور افزایش بازدهی و راندمان دستگاه

استفاده از فن به منظور توزیع یکنواخت گرما و رطوبت

مجهز به سیستم رطوبت ساز به منظور تامین رطوبت مورد نیاز

ویژگی های منحصر به فرد دستگاه های جوجه کشی 100 تایی آذران نطفه

مجهز به یک سیستم هشدار دهنده ی صوتی هوشمند

دارای یک سیستم چرخش طبقات به منظور چرخش تخم های نطفه دار

ایزولاسیون بدنه ی دستگاه با استفاده از یک لایه عایق حرارتی پلی یورتان

حرارت دهی به دستگاه با استفاده از تعدادی المنت حرارتی

ساخت بدنه ی دستگاه با استفاده از ورقه های با کیفیت  PVC

دارای یک سال گارانتی طلایی بی قید و شرط برای تعویض کالا

به همراه 5 سال خدمات پس از فروش معتبر و سرویس دهی های ویژه

 

چرا به دستگاه جوجه کشی آذران نطفه اعتماد کنم

همانطور که ذکر شد، در صورتی که از دستگاه های جوجه کشی با کیفیت و مکانیزه ای برای جوجه آوری استفاده شود، میزان خروجی دستگاه به مقدار چشمگیری افزایش پیدا می کند. از همین رو استفاده از ماشین های جوجه کشی 1000 تایی آذران نطفه  که به صورت کاملا استاندارد و مطابق با جدید ترین تکنولوژی های روز جهانی تولید شده اند، می تواند سود بسیاری برای خریدار در پی داشته باشد.

شایان ذکر است که دستگاه های تولید شده توسط این شرکت دارای یک سیستم کنترل گر نیز می باشند که کاربر می تواند با استفاده از آن ها عملکرد های اساسی سیستم از جمله حرارت دهی، رطوبت دهی و چرخش طبقات را نیز به صورت خودکار کنترل نماید. از همین رو استفاده از این دستگاه ها می تواند بهترین گزینه برای افراد فعال در این زمینه باشد.

 

 قطعات مورد استفاده در دستگاه های جوجه کشی آذران نطفه

المنت

المنت یکی از اساسی ترین و پر کاربرد ترین اجزای تعبیه شده بر روی دستگاه های جوجه کشی آذران نطفه  می باشد که از تعداد سیم نیمه هادی دارای مقامت الکتریکی ساخته شده است که به دور استوانه ای عایق پیچیده شده اند. در صورتی که انرژی الکتریکی از این سیم های عبور کند، دمای سطح آن ها بسیار افزایش یافته و حرارت زیادی را از خود ساطع می کنند. از طرفی حرارت تولید شده توسط این قطعات بسیار پاک و بدون آلاینده می باشد به همین دلیل شرکت آذران نطفه  از المنت در ساختمان دستگاه های جوجه کشی 1000 تایی به منظور تامین حرارت مورد نیاز استفاده کرده است.

سیستم تولید کننده ی رطوبت

رطوبت یکی از مهمترین پارامتر های مورد نیاز در فرایند جوجه کشی می باشد که وجود آن برای تبدیل تخم های نطفه دار به جوجه الزامی می باشد. از همین رو شرکت آذران نطفه  برای تامین رطوبت مورد نیاز در این دستگاه ها از یک سیستم تولید کننده ی رطوبت هوشمند استفاده کرده است که وظیفه دارد رطوبت مورد نیاز برای فرایند جوجه کشی را به صورت کاملا کنترل شده تامین نماید. شایان ذکر است که عملکرد این دستگاه ها توسط کنترل پنل نیز قابل تنظیم است و کاربر می تواند با استفاده از این دستگاه ها رطوبت مورد نیاز در دوره های ستری و هچری را نیز تامین نماید.

بدنه

یکی از مهم ترین و اساسی ترین بخش های دستگاه های جوجه کشی 1000 تایی آذران نطفه  بدنه می باشد که علاوه بر آن که چهارچوب کلی سیستم را تشکیل می دهد، وظیفه دارد از اجزای درونی سیستم نیز در برابر عوامل مخرب محیطی حفاظت کند. به عبارتی دیگر بدنه نقشی کلیدی در افزایش کیفیت دستگاه های جوجه کشی دارد به همین دلیل شرکت آذران نطفه  برای ساخت بدنه ی این دستگاه ها از ورقه های با کیفیت PVC استفاده کرده است. باید توجه داشت که شرکت آذران نطفه  بر روی بدنه ی این دستگاه ها از شیشه هایی نشکن استفاده کرده است تا کاربر بتواند با استفاده از این شرایط درون دستگاه را مشاهده و کنترل نماید.

عایق

عایق لایه ی قرار گرفته بر روی دستگاه های جوجه کشی 1000 تایی آذران نطفه  می باشد که وظیفه دارد بدنه ی دستگاه را ایزوله نماید. استفاده از عایق آسانترین و به صرفه ترین راه برای افزایش بازدهی و راندمان دستگاه های صنعتی می باشد به همین دلیل شرکت آذران نطفه  از عایق در ساختمان این دستگاه ها به منظور جلوگیری از حرارت و رطوبت استفاده کرده است. شایان ذکر است که عایق استفاده شده در ساختمان این ماشین آلات از نوع پلی یورتان تزریقی می باشد.

سیستم چرخش طبقات

چرخش پیوسته و متوالی تخم های نطفه دار در طی دوره ی ستری، امری لازم و ضروری می باشد. از همین رو کلیه ی دستگاه های جوجه کشی باید مجهز به یک سیستم باشند که تخم های نطفه دار درون دستگاه را به چرخش در آورد. به همین منظور شرکت آذران نطفه  برای چرخش تخم های نطفه دار در این دستگاه ها، از یک سیستم فلوسئویچ استفاده کرده است که توانایی به چرخش درآوردن طبقات  دستگاه را به صورت خودکار دارد. لازم به ذکر است که این سیستم می تواند تخم ها را هر یک ساعت یک بار و با زاویه ی 45 درجه به چرخش درآورد.

کنترلر فوق هوشمند

سیستم کنترل یا کنترل پنل یکی از اجزای اساسی دستگاه های جوجه کشی 1000 تایی آذران نطفه  می باشد که به نحوی می توان گفت که وظیفه دارد کلیه عملکرد های دستگاه را کنترل نماید. این سیستم وظیفه تنظیم  و کنترل پارامتر های مهمی همچون حرارت، رطوبت، چرخش و ... را به صورت خودکار دارد.

پیش نیاز های اساسی استفاده از دستگاه های جوجه کشی 1000 تایی

دستگاه های جوجه کشی پیشرفته و مدرن برای انجام فرایند جوجه آوری نیاز به تغذیه از انرژی الکتریکی می باشند. دستگاه جوجه کشی تولید شده توسط شرکت آذران نطفه  نیز از این قاعده مستثنی نبوده و برای جوجه آوری نیازمند استفاده از انرژی الکتریکی می باشند. به همین دلیل کاربر برای استفاده از این ماشین آلات باید به یک منبع برق تک فاز دسترسی داشته باشد.

دستگاه های جوجه کشی تولید شده توسط شرکت آذران نطفه  در انواع مدل های صنعتی، نیمه صنعتی و خانگی به تولید می رسند. دستگاه جوجه کشی 100 تایی آذران نطفه  یک دستگاه خانگی بوده و کاربر برای استفاده از آن نیازی به محیط های بزرگ ندارد و به راحتی می تواند از آن در هر مکانی استفاده کند.

گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه جوجه کشی 1000 تایی آذران نطفه

همان طور که در مطالب بالا اشاره کردیم، گروه تولیدی و بازرگانی آذران نطفه  یکی از بزرگ ترین و مشهور ترین سازندگان دستگاه های جوجه کشی در کشور می باشد که به منظور دست یابی به اعتماد و اطمینان کامل هم وطنان عزیزمان، کلیه ی ماشین های جوجه کشی خود را به همراه 12 ماه ضمانت طلایی بی قید و شرط و همچنین 5 سال خدمات پس از فروش روانه بازار کرده است. این بدان معناست که در صورت مواجه شدن با اختلالی در نحوه کارکرد دستگاه، کاربر می تواند بدون هیچ قید و شرطی آن را به شرکت عودت دهد و نیز به مدت 5 سال از خدمات پس از فروش و سرویس دهی های ویژه این شرکت نیز بهره مند می شود.

لازم به ذکر است دستگاه های جوجه کشی آذران نطفه دارای ضمانت پرداخت خسارت در صورت کاهش راندمان می باشند .

نحوه خرید و ثبت سفارش دستگاه جوجه کشی 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا خرید دستگاه جوجه کشی 1000 تایی با کارشناسان مشاوره و فروش آذران نطفه تماس حاصل فرمایید و یا از طریق فروشگاه آنلاین و امن اقدام به ثبت سفارش کنید  


دانلود کاتالوگ محصول

ویدیو معرفی دستگاه جوجه کشی 1000 تایی