دستگاه جوجه کشی 100 تایی


دستگاه جوجه کشی 100 تایی

ویژگی های محصول

مدل :A 126
سیستم کنترل:فوق هوشمند تنظیم دما و رطوبت
جنس بدنه :ساندویچ پنل استیل 304
وزن :12/300 کیلوگرم 
ارتفاع :126 سانتیمتر
طول :42 سانتیمتر
عرض :76 سانتیمتر
مصرف انرژی :460 وات 
رنگ :الکترو استاتیک سفید
ظرفیت جوجه کشی :126 عدد مرغ 
گارانتی و خدمات پس از فروش :

یک سال گارانتی طلایی تعویض

5 سال خدمات پس از فروش

قیمت : 4,800,000 تومان


توضیحات کامل درمورد دستگاه جوجه کشی 100 تایی

دستگاه جوجه کشی 100 تایی 

گروه تولیدی و بازرگانی آذران نطفه تولید کننده ماشین های جوجه خانگی و صنعتی با بروز ترین تکنولوژی دنیا و با بهره گیری از مجرب ترین کارشناسان علوم دامپزشکی و فعال در این زمینه می باشد . دستگاه های جوجه کشی آذران نطفه به دلیل استفاده از سیستم کنترل فوق هوشمند منطق فازی ( هوش مصنوعی ) موفق به دریافت راندمان 98 درصدی و دریافت نشان های سیب سلامت و استاندارد ملی و ایزو شده و به کاربر میتواند لذت استفاده از یک دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک را بدهد .

نحوه عملکرد دستگاه جوجه کشی 

یک ماشین جوجه کشی با استفاده از کنترلری که از آن فرمان میگیرد ، به مانند یک مرغ مادر عمل کرده و المان هایی مانند ( چرخش زاویه - تنظیم دما و تنظیم رطوبت ) باعث رشد جنین تخم نطفه دار و در نتیجه تبدیل تخم نطفه دار به جوجه می شود . 

یکی از مزیت های جوجه کشی صنعتی نسبت به جوجه کشی سنتی ، بالا بودن میزان تعداد همزمان جوجه کشی می باشد به طور مثال شما در جوجه کشی طبیعی حداکثر تعدادی که میتوانید در زیر مرغ مادر قرار دهید 8 عدد می باشد در صورتی که در دستگاه های جوجه کشی فوق صنعتی می توانید 100 هزار تخم نطفه دار و حتی بیشتر را به صورت یکجا جوجه کشی نمایید .دانلود کاتالوگ محصول

ویدیو معرفی دستگاه جوجه کشی 100 تایی