تخم نطفه دار مرغ لکنولدر


تخم نطفه دار مرغ لکنولدر

ویژگی های محصول


قیمت : 6,000 تومان


توضیحات کامل درمورد تخم نطفه دار مرغ لکنولدر

تخم نطفه دار مرغ لکنولدر 

مرغ و خروس نژاد لکنولدر پایه صنعتی داشته و غالبا برای استفاده از گوشت و در برخی موارد جهت تخم گذاری پرورش داده می شود . در برخی موارد علاقه مندان به تکثیر و پرورش پرندگان از این نژاد به عنوان یک نژاد زینتی نیز استفاده می نمایند و دلیل این موضوع زیبایی منحصر به فرد مرغ لکنولدر می باشد .

تاریخچه و منشا پیدایش نژاد لکنولدر 

منشا و تاریخ پیدایش مرغ و خروس لکنولدر به سال 1727 میلادی و به جنوب هلند برمیگردد که این نشانگر تارخچه کهن و محبوبیت این نژاد بوده که سبب حفظ این نژاد توسط انسان جهت پرورش نژاد لکنولدر می باشد .

البته این نزاد در تاریخ 1939 میلادی مورد تایید انجمن طیور آمریکا قرار گرفت و هم اکنون نیز تقریبا در سراسر جهان می توان نژاد لکنولدر را مشاهده نمود .

ویژگی های مرغ لکنولدر 

مرغ لکنولدر مانند اجداد خود تخمگذاری مطلوبی دارند و نژادی آرام و اهلی می باشند از همین رو باعث ترغیب پرورش دهندگان به استفاده از مرغ لنکنولدر می شود .

مرغ و خروس لکنولدر دارای پر های سفید و در قسمت دم و گردن دارای پر های کاملا مشکی می باشند و همچنین دارای گوشتی با طعم فوق العاده لذیذ و خوش پخت با خواص فراوان می باشد .

فروش تخم نطفه دار مرغ لکنولدر 

شما میتوانید جهت دریافت مشاوره و یا خرید تخم نطفه دار مرغ لکنولدر با کارشناسان مشاوره و فروش آذران نطفه تماس حاصل فرمایید و یا از طریق فروشگاه آنلاین و امن اقدام به ثبت سفارش و خرید نمایید دانلود کاتالوگ محصول

ویدیو معرفی تخم نطفه دار مرغ لکنولدر