تخم نطفه دار مرغ برسه


تخم نطفه دار مرغ برسه

ویژگی های محصول


قیمت : 7,500 تومان


توضیحات کامل درمورد تخم نطفه دار مرغ برسه

تخم نطفه دار مرغ برسه 

مرغ برسه دارای جایگاه اقتصادی ویژه ای بوده و در ایران نیز جزو نژاد های پرسود و جا افتاده می باشد و این مسئله به این دلیل می باشد که مرغ برسه یک نژاد گوشتی بوده و ضریب تبدیل فروق العاده مناسبی می باشد . یکی دیگر از دلایل محبوبیت نژاد برسه گوشت قرمز رنگ آن می باشد که دقیقا مانند گوشت قرمز گوسفند بوده و طعمی بسیار لذیذ دارد .

مرغ برسه دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر شرایط آب و هوایی و بیماری های مربوط به پرندگان دارد و به جرات می توان گفت در هر آب و هوایی می توان این نژاد را پرورش داد . 

سر منشا مرغ برسه گوشت قرمز 

منشا مرغ برسه به قاره اروپا بر میگردد و یکی از محبوب ترین نژاد های در حال توسعه و پرورش در اروپا می باشد و دلیل این موضوع خواص بسیار مفید گوشت این نژاد می باشد و این نژاد را به پرنده ملی فرانسه بدل نموده .

خواص گوشت مرغ برسه یا لابرس دقیقا مانند خواص گوشت گوسفند بوده با این تفاوت که فاقد هرگونه کلسترول و بو ناخوشایند می باشد .

ویژگی های مرغ نژاد برسه 


رنگ پوسته تخم مرغ سفید مایل به کرم 
تعداد تخم گذاری سالیانه 240 الی 290 عدد 
وزن خروس بالغ 3/5 الی 4/5 کیلوگرم 
وزن مرغ بالغ 1/5 الی 2/5 کیلوگرم 
زمان رسیدن به سن بلوغ 145 روز 


فروش تخم نطفه دار مرغ برسه گوشت قرمز 

شرکت آذران نطفه در راستای درخواست مشتریان و علاقه مندان به پرورش مرغ برسه اقدام به واردات مولد و جوجه و تخم نطفه دار اصیل و خالص و این نژاد نموده و آماده فروش و ارائه این نژاد به علاقه مندان و کارافرینان در زمینه صنعت پرورش مرغ و خروس نموده و در حال حاضر جوجه و تخم نطفه دار این نژاد در شرکت آذران نطفه موجود می باشد .

روش های خرید و دریافت مشاوره 

شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید تخم نطفه دار مرغ برسه گوشت قرمز با کارشناسان شرکت تولیدی و بازرگانی آذران نطفه تماس حاصل فرمایید و یا از طریق فروشگاه آنلاین و امن اقدام به ثبت سفارش و خرید نمایید 
دانلود کاتالوگ محصول

ویدیو معرفی تخم نطفه دار مرغ برسه