درباره ما

درباره ما بیشتر بدانید

درباره چگونگی شکل گیری تیم و اهداف و آرمان ها و ماموریت این شرکت بیشتر بدانید

این شرکت  اولین و معتبرترین فروشگاه اینترنتی که در سال 1377 با هدف فروش تخم نطفه دار انواع طیور. مرغ زینتی که به صورت وارداتی از کشورهای ترکیه,آذربایجان وارد شده واطراف های کشور ایران هم تهیه  میکند.روش تخم مرغ خوراکی و نطفه دار فروش تجهیزات مرغداری فروش جوجه یک روز بومی فروش جوجه یک ماهه فروش نیمچه مرغ سه ماهه و چهار ماهه فروش مرغ و خروس بالغ فروش جوجه

تمامی تخم های نطفه دار.دسگاه جوجه کشی در شرکت اذران نطفه مرغ-غاز-بوقلمون-مرغ راس-کبک-بلدرچین-اردک-مرغ زینتی -شاخدار-قرقاول و…. ارائه شده توسط این شرکت دارای شناسنامه کشورهای طرف قرارداد,شناسنامه ایرانی و برگ ضمانت نامه برگشت کالا در صورت فاقد نطفه دار بودن تخم می باشد.

تخم های ارائه شده توسط این شرکت اذران نطفه هر روز زیر نظر دامپزشک و کارشناسان مجرب جمع آوری و نطفه سنج می شود تا از سالم و نطفه دار بودن آنها اطمینان حاصل گردد.

بسته بندی تخم های نطفه دار تمامی مرغ و مرغ زینتی در داخل فوم نرم مخصوص صادرات انجام میگیرد تا هیچ آسیبی فیزیکی به تخم ها هنگام ارسال وارد نشود.

ما مفتخریم توانسته ایم نیاز مشتریانی را که علاقه زیادی به دسگاه جوجه کشی تخم نطفه دار مرغ زینتی ومرغ را دارند فراهم نماییم.