درباره ما

درباره ما بیشتر بدانید

درباره چگونگی شکل گیری تیم و اهداف و آرمان ها و ماموریت این شرکت بیشتر بدانید

برخی مواردی که خریداران باید در نظر داشته باشند

۱-تمامی دستگاه ها با تست ۲۴ ساعت زیر نظر کارشناس مجرب ارائه می شود فلذا اگر دستگاهی ایراد دار یا معیبوب باشد پس از کارشناسی متختصصان شرکت دستگاه را تعمیر و یا تعویض مینماییم.و با توجه به الکترونیکی بودن دستگاه ها و از نظر میکروبیولوژی هیچ دستگاهی پس گرفته نمی شود.

۲-خریداران محترم در نظر داشته باشند که هچ شدن تخم ها(تبدیل شدن تخم به جوجه) به عوامل زیادی هم چون- جریان برق-تمیز بودن تخم ها-مکان دستگاه جوجه کشی-ضدعفونی و میکروب زدای تخم ها-بازرسی منظم تخم ها-و از همه مهم تر تجربه کافی در جوجه کشی و جوجه داری-میباشد

۳-تنها سایت شرکت اذران نطفه این آدرسwww.azarannotfe  بوده و شرکتهای دیگر هیچ ربطی به این شرکت ندارند.

۴-هرشخصی که از این شرکت  (اذران نطفه)خرید مینمایید به منزله تایید موارد فوق بوده و در در صورت هرگونه سوال میتواند با ما تماس بگیرید.

این شرکت  اولین و معتبرترین فروشگاه اینترنتی که در سال 1377 با هدف فروش تخم نطفه دار انواع طیور. مرغ زینتی که به صورت وارداتی از کشورهای ترکیه,آذربایجان وارد شده واطراف های کشور ایران هم تهیه  میکند.روش تخم مرغ خوراکی و نطفه دار فروش تجهیزات مرغداری فروش جوجه یک روز بومی فروش جوجه یک ماهه فروش نیمچه مرغ سه ماهه و چهار ماهه فروش مرغ و خروس بالغ فروش جوجه

تمامی تخم های نطفه دار.دستگاه جوجه کشی در شرکت اذران نطفه مرغ-غاز-بوقلمون-مرغ راس-کبک-بلدرچین-اردک-مرغ زینتی -شاخدار-قرقاول و…. ارائه شده توسط این شرکت دارای شناسنامه کشورهای طرف قرارداد,شناسنامه ایرانی و برگ ضمانت نامه برگشت کالا در صورت فاقد نطفه دار بودن تخم می باشد.

تخم های ارائه شده توسط این شرکت اذران نطفه هر روز زیر نظر دامپزشک و کارشناسان مجرب جمع آوری و نطفه سنج می شود تا از سالم و نطفه دار بودن آنها اطمینان حاصل گردد.

بسته بندی تخم های نطفه دار تمامی مرغ و مرغ زینتی در داخل فوم نرم مخصوص صادرات انجام میگیرد تا هیچ آسیبی فیزیکی به تخم ها هنگام ارسال وارد نشود.

ما مفتخریم توانسته ایم نیاز مشتریانی را که علاقه زیادی به دستگاه جوجه کشی تخم نطفه دار مرغ زینتی ومرغ را دارند فراهم نماییم.