. شرکت اذران نطفه
دستگاه جوجه کشی 48 تایی خانگی
شرکت سازنده دستگاه های جوجه کشی اذران نطفه با نام اذران که تا چند سال پیش بر این باور بود که کسی حاضر به خرید دستگاه های جوجه کشی با ابعاد و ظرفیت های بزرگ نیست اکنون و در سال 1395 با توجه به نیاز جامعه صنف جوجه کشی و علاقه مندان به این رشته اولین ماشین جوجه کشی با ظرفیت 48 عدد تخم مرغ را طراحی،تولید و روانه بازار کرد.
در واقع شرکت اذران نطفه توانست با تولید این دستگاه جوجه کشی بی نظیر و با سود حاصل از فروش آن بودجه خود را تا حد زیادی درگیر تغییر کند و افزایش دهد و موفقیت های چشمگیری را کسب کند،بدون کوچکترین شک و شبهه ای باید ماشین جوجه کشی 48 تایی اذران نطفه را بهترین و مرغوبترین دستگاه جوجه درآوری خانگی در حال حاضر دانست،چه از لحاظ طراحی و چه از لحاظ کارایی.
موتور محرک ترنز شانه هااز یک موتور قدرتمند 12 ولتی مختص جوجه کشی استفاده شده که بصورت دائم کار نیروی محرک لازم را برای چرخش تخم های نطفه دار داخل دستگاه تامین میکند.
راندمان واقعی در زمان جوجه کشی میسر نخواهد بود مگر آنکه پای ماشین جوجه کشی 48 تایی در میان باشد.
اعمال رطوبت و دما بر روی تخم های نطفه دار در این مدل از دستگاه جوجه کشی بصورت کاملاً یکسان و هوشمند انجام میگیرد.
رابط کاربری ساده برای استفاده از این ماشین جوجه کشی بی نظیر شما را از مطالعه دفترچه راهنمای ارسال شده بر روی دستگاه بی نیاز خواهد کرد.
بدون شک شرکت اذران نطفه تمرکز بسیار ویژه ای بر روی طراحی و تولید سیستم تهویه این دستگاه داشته چرا که عمل اکسیژن گیری ایرکاندیشن در این ماشین بصورت کاملاً دقیق و اتومات انجام میپذیرد که همین امر زمینه ساز کسب راندمان عالی در جوجه کشی خواهد بود
ظرفیت جوجه کشی از تخم نطفه دار برای هر مرغ متفاوت خواهد بود، برای نمونه:
ظرفیت جوجه کشی از تخم مرغ،اردک،قرقاول و بوقلمون در این دستگاه 48 عدد می باشد.
شما میتوانید تعداد 22 عدد تخم غاز را در داخل ماشین جوجه کشی 48 عددی مرغی قرار دهید و اقدام به جوجه کشی نمایید.
شانه مخصوص برای تخم های ریز مانند کبک،بلدرچین مرغ و … در نظر گرفته شده است که تعداد 120 عدد تخم را در بر خواهد داشت.
این دستگاه برای جوجه کشی از تخم شترمرغ طراحی و ساخته نشده، برای انجام جوجه کشی بر روی تخم های نطفه دار شترمرغ میتوانید نمونه های دیگر ماشین های جوجه کشی را از داخل سایت اذران نطفه خریداری نمایید.
چراغ مولد نوری مختص نطفه سنجی کندلینگ تخم بر روی دستگاه ارسال میشود تا بتوانید به راحتی آبخوردن تخم های بدون رگه های خونی را از تخم های نطفه دار و قابل جوجه کشی تشخیص داده و جدا نمایید.
طبیعتاً خدمات پس از فروش و برگه ضمانت گارانتی امتیازات کلیدی برای خرید یک دستگاه جوجه کشی برقی حساب میشود، بر همین اساس داخل جعبه ارسال این ماشین جوجه کشی برگه گارانتی 1 ساله ممهور به مهر شرکت را دریافت خواهید کرد.
نکته کلیدی و وجه تمایز این ماشین جوجه انکیباتور با دیگر دستگاه های جوجه کشی مشابه در نحوه کارکرد آن در موقع قطعی جریان برق می باشد. جای هیچ نگرانی نیست، کابلهای مخصوص تغذیه دستگاه که بر روی دستگاه به هنگام خرید ارسال شده را به ورودی تغذیه ماشین جوجه کشی متصل نمایید و سویچ تغذیه ماشین جوجه کشی 48 تایی را از حالت برق شهری به باطری ماشین یا موتور سیکلت تغییر دهید، با همین باطری مدت زمان 30 ساعت دستگاه شما قادر به کارکرد خواهد بود.
در نهایت باید ماشین جوجه کشی 48 تایی خانگی را نهایت شکوه و کمال شرکت اذران نطفه در تولید دستگاه های جوجه کشی دانست. وبسایت اذران نطفه اولین و تنها اختراع کننده این دستگاه در ایران می باشد

 • سیستم برق اضطراری دارد
  سیستم خودکار جوجه‌کشی دارد
  سیستم جوجه‌کشی حرفه‌ای (دستی) دارد
  سیستم آژیر خطر دارد
  برد هوشمند H3
  سیستم مونتاژ SMD
  ماهیت نمایشگر روزشمار دوره جوجه کشی
  نوع حس‌گر SHT SENSIRION ساخت سوئیس
  توان مصرفی ۲۰ وات
  نوع برق مصرفی ۲۲۰ ولت شهری
  جنس بدنه داخلی پلاستوفوم پی سی
  جنس بدنه خارجی ABS براق
  جنس قطعات داخلی پلیمرهای صنعتی
  خدمات پس از فروش ۱۰ سال
  قطعات مکانیکی و الکتریکی ساخت مالزی
  ماهیت شانه‌ها سه نوع شانه برای جوجه‌کشی از تمامی پرندگان
  گارانتی و خدمات پس از فروش ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط
  جنس نورگیر دستگاه پلی کربنات
  فنّاوری فن دائم کار کارکرد در حالت خلع
  سیستم کنترل دما تمام‌خودکار و فول دیجیتال با دقت یک‌دهم درجه
  سیستم کنترل رطوبت تمام خودکار و فول دیحیتال با نم ساز
  سیستم گردش تمام‌خودکار با موتور گیربکس دار ساخت مالزی
  سیستم اکسیژن‌گیری تماماً هوشمند
  زاویه چرخش ۹۰درجه

دیدگاه خود را ارسال کنید...