دستگاه-جوجه-کشی-672-تایی

دستگاه جوجه کشی 672 تایی | ماشین جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی 672 تایی

یکی از بهترین سازنده های دستگاه های جوجه کشی در سطح ایران و خاورمیانه شرکت اذران نطفه اقدام به ساخت دستگاه جوجه کشی 672 تایی هوشمند پنوماتیک میکنند که بهترین کارایی را در بین دستگاه های شرکت اذران نطفه اهنی مییباشد ولی بدنه دستگاه گروه اسکندری نایلوانی و پی وی سی میباشد که اصلا دستگاه جوجه کشی مناسب نمیباشد در خرید دقت کامل را به عمل بیاورید.

این دستگاه جوجه کشی دارای برد کنترلی انتخاب پرنده مخصوص شرکت اذران نطفه میباشد که بهترین کارایی را برای جوجه کشی تمامی پرندگان و طیور از خود نشان میدهد و تمامی تخم های نطفه دار گذاشته شده در داخل دستگاه جوجه کشی را تبدیل به جوجه میکند این دستگاه جوجه کشی قابلیت اتصال به باتری ماشین و یو پی اس . ژنراتور اظتراری را دارا میباشد سیم اتصال باتری ماشین همراه دستگاه برای مشتریان گرامی لرسال میگردد.

این دستگاه دارای بدنه ورق فلزی با رنگ ابی روشن می باشد که 8 سانت توسط کاو چو یا فوم نسوز و پنل عایق بندی شده است بدنه داخلی دستگاه نیز از جنس ورق گالوانیزه میل میباشد که در برابر رطوبت بسار مقاوم میباشد.

سیستم گردش راک های دستگاه برای چرخاندن تخم های نطفه دار موجود در داخل شانه های دستگاه نیز از طزیق متور گیربکس مارک المانی صورت میپذیرد که توانایی 150 کیلو گرم وزن چرخاننده را دار میباشد.

سنسور دما و رطوبت استفاده شده در داخل دستگاه جوجه کشی نیز مارک کشور کره جنوبی و سوعیسی میباشد.

که بهترین سنسور حال حاضر در کشور می باشد و دقت ان سنسور یک دهم میباشد و هیچ گونه خرابی یا خطایی در انها تا بحال از مشتریان ثابت و قدیمیان داده نشده است از خرید خود اطمینان داشته باشید.

 

موتور ماشین جوجه کشی

این قطعه باعث می گردد سیستم چرخش تخم های نطفه دار داخل دستگاه به صورت اتوماتیک صورت گیرد.

جنس دنده های استفاده شده در این محصول از جنس قولاد درجه یک می باشد در فروش موتور گیربکس جوجه کشی و سایر الکتروموتورها و الکتروگیربکس این اطمینان را به شما می دهد.

مشخصات موتور جوجه کشی :

ولتاژ کار 220 ولت

توان مصرفی» 18 وات تا 20 وات واقعی

تعداد دوره ها 1 دوره تا 5/2 مناسب جوجه کشی

قابلیت چپ گرد و راست گرد.

دنده های تمام فولادی.

وزن 700 گرم     0/5 کیلو گرم

مناسب برای استفاده در سیستم چرخش جوجه کشی

این گیربکس دارای 3 ترمینال است

راک جوجه کشی :

راک ها ارا شده نیز به همراه 3 سایز مختلف از شانه ها شامل شانه های مناسب برای پرندگان ریز تخم . شانه های مناسب برای پرندگان درشت متوسط تخم و شانه های مناسب برای پرندگان بزرک تخم می باشند که این سایز ها مناسب پرندگانی چون مرغ . بوقلمون . غاز  . کبک . بلدرچین . و … می باشد.

مشخصات راک جوجه کشی صنعتی:

تمام گالوانیزه و دارایی جک پنوماتیک چرخ دار کف گردی به همراه کشویی جا گذاری شانه های تخم راک گاری ماشین جوجه کشی صنعتی به گنجای 180 شانه

موتور چرخاننده راک های دستگاه مارک المانی مقاوم و قدرتمند

مشخصات دستگاه جوجه کشی صنعتی :

اموزش جوجه کشی به صورت صوتی .سیستم انتخاب پرنده.سنسور ساخت سویس. سیستم ستر هچر همزمان. سیستم هوشمند کنترول دما و رطوبت. بدنه تمام گالوانیزه . مجهز به برد دیجیتال . وزن محصول مجهول.عرض طول مجهول . ارتفاع مجهول . تعداد سبعد در ستر هچر مجهول.

برق مصرفی دستگاه 220 ولت . رنگ کوره ای .

دارایی نطفه سنچ و شانه و کارت گارانتی و ضمانت نامه و دفترچه رهنما .

فروش کنترول برد دستگاه جوجه کشی :

این محصول بسیار دقیق و حساس می باشد.کلیه تنظیمات دما و رطوبت به صورت اتوماتیک و بسیار حساس تنظیم میگردد.

دارای نمایشگر دما و رطوبت به صورت دقیق . دارای ایتم روز شمار

مخصوص جوجه کشی با بازدهی بالا از جمله جوجه کشی پرندگان حساس.(طوطی قناری طاووس غاز بوقلمون ..

دارای صفحه نمایشگر

رطوبت ساز التراسونیک:

دارای تصفیه سرامیکی اب که باعث می شود املاح اب به طور کامل گرفته شود که به دستگاه اسیب نزند که اینکار باعث افزایش طول عمر دستگاه می شود

کاملا اتوماتیک بوده و در صورت اتمام اب:به صورت اتوماتیک قطع می کند

نگه داشتن اب تا 18 ساعت

فن بلوور 30 سانتی:

مشخصات فن بلوور:

ابعاد پره ها 28*10 سانتی متر (ابعاد کلی :11*32 سانتی متر)

ولتاژ:220ولت

تعداد دوره:1500 دور در دقیقه

مناسب جهت فن دایم کار در انواع ماشین جوجه کشی

دیدگاه خود را ارسال کنید...