بهترین دستگاه جوجه کشی |صنعتی خانگی را از کجا تهیه کنیم

دستگاه جوجه کشی صنعتی  خانگی  را از شرکت اذران نطفه بخرید چرا و علت|

از شرکتی خرید کنید از شهر یا نمایندکی باشد.این ارتباط به نفع شما هست.نمایندگی فعال و معتبر شرکت تولید کننده شهر شما تضمینی کننده  اراعه خدمات پس از فروش و گارانتی به شما انجام می شود. همچنین وجود گارانتی خیال شمارا از بابت ارسال دستگاه جوجه کشی صنعتی و خانگی و دیگر محصولات راحت کرده است.و امکان فروش دستگاه دست دوم و تقلبی را به شما را نزدیک به صفر کرده است.

اگر شرکت اراعه دهنده  دستگاه جوجه کشی در شهر یا استان نمایندگی نداشت سعی کنید.مطمعن شوید که حداقل استان دیگر دارایی نمایندگی فروش یا خدمات پس از فروش می باشد.وجود این نمایندکی بازم هم نشان دهنده اصالت می باشد

دقت داشته باشید که شرکت فروشنده دستگاه جوجه کشی صنعتی خانگی سالانه در کدام نمایشکاه  بین الملی شرکت انجام میشود.

قبل از خرید تلفن و مشخصات بخش خدمات پس از فروش را بخوانید و چک کنید که حتما شرکت دارای بخش خدمات پس از فروش قوی و مستقل باشد.

فراموش نکنید هیچ ارزانی به علت نیست ولی هر قیمت بالای نیز نشان دهنده کیفیت برتر محصول نیست باز هم تاکید میکنم جهت اطمینان درصورت امکان از نزدیک ترین نماینده کارخانه  به شهر خود خرید کنید تا خیال اسوده داشته و بهترین خدمات را دریافت کنید.

دستگاه جوجه کشی صنعتی بخریم یا نخریم|

گمان اکثریت بر این است که با مرغ مادر و بصورت طبعیی میتوان جوجه کشی با راندمان بصورت طبعیی میتوان جوجه کشی با راندمان بالیی داشت این ذهنیت کاملا غلط است چرا که در دستگاه جوجه کشی کنترول چرخش میزانرطوبت مورد نیاز برای تخم ها و دمای لازم برای هر تخم با دقت دهم درجه کنترول میشود.

فروش یک دستگاه جوجه کشی به نوعی ایجاد یک تعهد فروشنده در قبال خریدار برای انجام راهنمایی و پشتیبان لازم است.

در بیشتر موارد مشاهده شده که فروشنده یا سازنده یک دستگاه جوجه کشی ساده یا نیمه اتومات را به جای دستگاه فول دیجیتال یا فول اتومات به مشتری معرفی کرده و فروخته است و موردی عینی که تجزیه شخصی نگارنده هست.

اهمیت کندلینک یا نطفه سنجی| تخم های نطفه دار با راندمان بالا.

کندلینک تخم های جوجه کشی در کنار لذت خاص خود یکی از مراحل بسار مهم پروسه جوجه کشی می باشد شما می توانید کندلر ها از بازار تهیه نموده یا از یک چراغ قوه قوی برای این کار استفاده نمایید.کافی است در یک اتاق تاریک تخم را لای انگشتان خود در مقابل نور چراغ قوه قرار دهید.

مشاهده رشد و نمو و نیز حرکت جنین داخل تخم پدیده ی است بسیار هیجان اور و لذت بخش مثال اینکه دارید جوجه هایتان را سونوگرافی می کند.

هم جنین کندلینک به شما این امکان را می دهد که در صورت عدم مشاهده رشد جنین داخل تخم را از سایرین جدا نموده و قبل از اینکه بدتر شده یا امکان خرابی سایر تخم ها را نیز فراهم اورد ان را دور بیاندازید اما به یاد داشته باشید که تعداد دفعات کندلینک را به حداقل ممکن برسانید.چرا که با هر بار بیرون اورد تخم ها دستگاه دما و رطوبت تخم ها کاهش می یابد که این امر می تواند یکی از معایب بزرک بر سر راه یک جوجه کشی موفق باشد.

تعداد دفعات نطفه سنحی در طول دوره جوجه کشی را به 3 بار محدود کنید.

بهترین روزه ها جهت نطفه سنجی روزه های 7 ام یا 10 ام و نیز روزهای 14 ام و 18 ام می باشد. اگر در روزه ها هفتم و یا دهم پیشرفتی در روند رشد و نمو جنین مشاهده نکردند. فورا تخم ها را بیرون نیاندازید. پیشنهاد ما به شما این است که تا روزه چهاردهم صبر نموده و اگر در ان روزه باز هم تغیر مشاهده ننمودید می توانید با اطمینان این تخم ها را پروسه جوجه کشی خارج نمایید.

اموزش انتخاب ماشین جوجه کشی صنعتی خانگی.

رطوبت دستگاه جوجه کشی در طول 18 روزه اول جوجه کشی باید بین 40 الی 50 درصد بوده و در دوره هچ رطوبت نسبی را به 70 درصد برسانید تنها پر کردن مخازن کافی نیست. باید یک رطوبت سنج هم داشته باشید تا مطمعن شوید سطح زطوبت مناسب است چرا میزان رطوبت داخل دستگاه جوجه کشی بسته به میزان رطوبت محیط اطرافش می تواند بالا یا پایین برود

بعد از اولین باری که روی پوسته ترک مشاهده نمودید ممکن است مدتی طول بکشید تا جوجه ها از تخم بیرون بیایند پس نگران نشوید.به هیچ وجه به جوجه ای که در بیرون امدن دچار مشگل است کمک نکنید.

به عنوان مثال سعی نکنید با کشیدن پوسته به جوجه جهت هچ کمک کنید با این کار ممکن است جوجه در خطر خونریزی و مرک قرار بگیرد زیرا اغلب اطراف قسمتهایی از غشاع پوسته رگ های خونی وجود دارد که هنوز جریان خون ذ=در انها متوقف نشده است. یک جوجه بطور متوسط ما بین 5 الی 7 ساعت طول می کشد تا از پوسته بیرون بیاید اما پروسه هچ ممکن است تا 24 ساعت هم طول بکشد.

باز بسته کردن دره جوجه کشی چه علت جوجه کشی دارد.

باز و بسته نمودن درب  دستگاه باعث کاهش میزان رطوبت شده و هم چنین  باعث می شود جوجه هایکه دیرتر هچ می کنند به پوسته گیر کرده و نتوانید از تخم بیرون بیایند.

دیدگاه خود را ارسال کنید...